תשלום חופשת חיות מחמד – הייתכן? הלוואי עלינו!

עובדים עם חיות מחמד זה מאוד פופולרי ביפן. רוב הזמן, חיות מחמד נחשבות חלק ממערכת משפחתית שבה רבים מהם מקבלים טיפול מספיק כדי להיות בני משפחה עבורם. בדיוק כמו ילדים, הם נאהבים מאוד על ידי בעליהם שנותנים להם עדיפות על פני כמה דברים. עם זאת, ישנם מקרים שבהם עובדים עם חיות מחמד כל כך עסוקים בעבודה שהם ישכחו לחוות זמן איכות טוב עם חיות המחמד שלהם. בגלל זה, חברת ביטוח בריאות חיות מחמד המבוססת בטוקיו שנקראת ביטוח ipet מציעה – עובדים עם חיות מחמד יקבלו חופשה בתשלום כדי שיבלו עם בני המשפחה הפרוותי האהובים שלהם מכל סיבה שהיא.

בעלות חיות מחמד ביפןבעלות חיות מחמד ביפן

מספר חיות המחמד ביפן עולה בהתמדה. הסיבה לכך היא שהרבה אנשים רוצים בן לוויה מבלי להתמודד עם דרישה או יותר מדי אחריות לעומת כשיש לך ילדים או תינוק. זוהי מגמה כי רוב היפנים ממשיכים בדרך זו. הם מאמצים חיות מחמד לתוך בתיהם במקום ילדים אשר מוכחים לספק כמה יתרונות וחסרונות עבור חברת הביטוח היפנית. היתרון של זה הוא העובדה שיש חיית מחמד הורג את הבדידות של אנשים. עם זאת, החיסרון הוא מספר השלילי של שיעור הילודה במדינה אשר פגעה אנושות בכלכלה היפנית מאז תחילת הזמן.

2

כעניין של עובדה, בשנת 2003, "בום חיות המחמד" נרשם בו מספר כלבים וחתולים עלה על המספר הכולל של הילדים ביפן! זה די מגוחך אבל זו המציאות שרואים ביפן ונראה כאילו אין דרך לעצור את זה. מספר חיות המחמד במגמת עלייה דרסטית משנה לשנה וזה סלל את הדרך לקראת פתיחת מספר עסקי חיות מחמד.

נוחות ואמונות חיות מחמד

3

ישנה תפנית רצינית לאנשים עם חיות מחמד כי כמה עסקים נפתחו להכיר בצרכי מחמד ספציפיים. יש לחלק מהבעלים את היוקרתיות למלא את הארונות שלהם במלאי בגדים קוטור של גוצ'י או שאנל, ואילו אחרים הרעיפו עם טיפולי ספא. חלק מהחברות מפנקות את חיות המחמד בבתי קפה ומסעדות אשר תאפשר לחיות מחמד לשבת סביב השולחן כמו חלק מהמשפחה.

Dog facial scrubs are great products that clean, hydrate and clarify your dog's face. For more information on facial scrubs for dogs, visit our website.

יש גם כמה סלונים דואגים לצרכי הפרווה של חיות מחמד, כמו גם אלה המתמקדים טיפוח נכון. למעשה, יש כמה חיות מחמד אשר אינם פועלים רק כבן לוויה אלא כחיות טיפוליות. הם אלה שנבחרו לנחם קשישים או אלה הגרים בבתי אבות וכן אנשים עם מוגבלויות. חיות מחמד נמצאים שם כדי לעזור לאנשים האלה למצוא משמעות בחיים.

יש גם מנהגים מסורתיים נעשה לכבוד חיות מחמד כשהם מתים. באמצע המאה ה -19, נאמר כי חיות מחמד היו מונצחות בפועל על ידי נתינת שמות שלאחר המוות. הם גם נחשבו תושבי הכפר אז. במהלך מוות של בעלי חיים, טיפול מיוחד הובטח להם כפי שהוא כבר מסורת ארוכת זמן לעשות כדי למנוע כל רוחות רפאים נקמניות מלתקוף את הכפר. כדי לוודא ששום דבר רע לא קורה, אתרי קבורה ספציפי יועדו ולפעמים, הכללת פריטי החיות הייתה צורך גם לקבורתם כדי להבטיח לכל הכפר כי אין רוח יציק להם.

שיטות בודהיסטיות גם הקפידו למרות שכמה בעיות מתעוררות כמו גלגול נשמות של חיות מחמד. אנשים רבים מאמינים כי חיות מחמד נולדים מחדש כחיות מחמד. אבל עדיין, זה באמת תלוי בבני המשפחה המחליטים למי מבין שיטות שהם רוצים לעקוב אחריהם לרווחתה של חיית המחמד שלהם. רוב הזמן, אנשי דת בודהיסטי עוקבים אחרי החלטת המשפחה אף הם משלבים כמה אלמנטים לתוך טקס או משמיטים כמה.

 

ביטוח ipet

5

ביטוח ipet  ב- היא חברת ביטוח לכלבים וחתולים עם המשרד הראשי שלה הממוקם Roppongi. בסביבות שליש מעובדיהם הם בעלי כלבים או חתולים. כיוון שחברת הביטוח לחיות מחמד מאמינה בחשיבות זמן איכות בין הכלב ובעליו, הם החליטו לספק חופשה בתשלום מיוחדת לעובדים לחיות מחמד. עבור כל חיית מחמד של העובדים, הם רשאים לקבל חופשה בתשלום של 3 ימים להתאבל במקרה של מוות, בתוספת 2 "חגי המחמד" בשנה לתת להם זמן לבלות עם חיות המחמד האהובות שלהם.

 

חיות מחמד לספק הרבה יתרונות לבעליהם. הם מציעים תחושה של נוחות, להקל על הלחץ, להגדיל פעילות גופנית, ואפילו לשפר את פריון העבודה. בשנים הראשונות של חיי חיית המחמד מאוד חשובים כמו זה ממלא תפקיד משמעותי הכולל רווחתם של חיית המחמד. הכרחי לטפל  בהם כל עוד הם צעירים. לפיכך, מערכת ביטוח ipet "חג המחמד" ווידאה לתת לכל בעל-מעביד עם חיית מחמד את ההזדמנות ליצור קשר הדדי עם חיות המחמד שלהם וזה משמעותי בבריאות הרגשית ונפשית של חיית המחמד שלהם.

חיות מחמד גם נחשבים רק כחברי המשפחה שאתה יכול לבחור, אז אין ספק בהבנה הדדית בין הבעל לבין עם חיית המחמד. לאבד חיית מחמד היא אירוע רגשי שיכול לקחת אגרה על חייו של אדם. לכן, ביטוח ipet מוודא כי כל בעל-מעביד מחמד יש את הזמן הדרוש off להתמודד עם השיעור של אירועים. זה יכול להיות גם להיחשב כחלק אחראי בבעלות על חיות מחמד שעוזר ליצור אווירה חיובית של אכפתיות עבור חיות מחמד.

יש לקוות, "חג המחמד" בתשלום של מערכת ביטוח ipet הופכת ללהיט כי זה עשוי לדחוף חברות אחרות בארץ ללכת בעקבותיהן. אם זה יקרה, זה בטח ייתן לבעלי חיות מחמד וחיות המחמד שלהם יותר סיכוי ליהנות זה מחברתו של זה. במידה מסוימת, הוא הופך להיות צורך להציע תכניות כאלה עבור בעלי חיות מחמד כמו קיומו של חיית המחמד הוא בעלת חשיבות רבה בחברה. לקיחת חופשה בתשלום בזמן פנאי עם חיית המחמד שלך היא כנראה אחת הפעילויות הכי היקרות וזה שווה אוצר עבור בעלי חיות מחמד וחיות המחמד האהוב שלהם!

האם לדעתכם אפשרי להקים חברת ביטוח כזו לחיות מחמד שלנו?

תשלום חופשת חיות מחמד – הייתכן? הלוואי עלינו!
5 (100%) 2 votes

Save on your hotel - www.hotelscombined.com

Comments

comments

פרסם תגובהhttp://jpninfo.com/62088

About The Author

סיפורים קשורים

השאר תשובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *