שדה התעופה שמעולם לא איבד מזוודה!

ישנו שדה תעופה אחד בעולם, בן 21 שנה, שמחזיק ברקורד מושלם של מסירת המזוודות לנוסעים שעברו בו. שדה התעופה הזה, הבנוי על אי מלאכותי במרכז המדינה שלה הוא שייך, לא איבד ולו מזוודה אחת בכל תולדותיו. בשדה התעופה הזה חולפים 19 מיליון נוסעים בשנה, כך שהוא לא איזה שדה קטן ונידח במדבר עם מאתיים נוסעים ומזוודות ביום. נהפוך הוא; נוחתות בשדה התעופה הזה 141 אלף טיסות בשנה עם נוסעים מקומיים ובינלאומיים, החל ממטוסים קטנים ועד המטוס הגדול בעולם – האיירבס-380.

 

שדה התעופה הזה הוא "קנסאי", בעיר אוסאקה ביפאן. השדה צויין לשבח בדו"ח החדש שהכינה חברת Skytrax לגבי שדות התעופה המצטיינים בעולם לשנת 2015. המחקר, המתבסס על דו"חות שביעות רצון מצד משתמשי השדות כיסה 550 שדות תעופה, ב-112 מדינות. בסקרי Skytrax משתתפים כ-13 מיליון נוסעים, המדרגים את השדות וחברות התעופה ב-20 קטגוריות. קנסאי לא היה השדה היפאני היחידי ברשימת 10 השדות הטובים בתחום מסירת המזוודות, ונכללו בה שדה טוקיו האנידה – במקום ה-6, ושדה נאריטה בטוקיו – במקום ה-10.

ולא רק רקורד מושלם בתחום אובדן המזוודות יש לשדה קנסאי: הוא מצטיין גם בתחום הזמן הקצר שלוקח למזוודה להגיע לנוסע הנוחת, וכן בסעיף מקסים – עובדי השדה המטפלים במזוודות מניחים אותן על המסוע כשהידית מופנית כלפי הנוסעים הממתינים להן.

Kansai_closeup

שדה התעופה שמעולם לא איבד מזוודה!
5 (100%) 2 votes

Comments

comments

פרסם תגובהhttp://www.terminal.org.il/archives/9867

About The Author

סיפורים קשורים

השאר תשובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *