משתמש פלייסטיישן מציץ לתחתונים במשחק מורה-תלמיד

0 238

היית רוצה לקבל עדכונים בזמן אמת ישירות לפלא שלך? היצטרף עכשיו

[ad_1]
sl-0

אז, לדעתו, פירוש הדבר שהוא ניצח את המשחק?

 

שחרור החודש של פלייסטיישן VR הוא צעד נוסף בהתקדמות של מציאות מדומה מהטכנולוגיה ספקולטיבי בידור היומיום. אבל המשחק הזה הוא יותר עבור חוויה מאשר לשחק אותו.

קח, למשל, שיעור קיץ עם מורה . במקום לשים אותך לתפקיד של סייף להרפתקאות או ימי שטח פראי, שיעור הקיץ שם לך כמו מורה עזר לתלמידות צעירות עם הלימודים שלהן. ככזה, לא נראה שיש משחק הדומה לרמה סופית, או כל סוג אחר של מטרת משחק וידאו מסורתית.

אלא אם כן, כמובן, אתה מחשיב את האתגר של להשיג הצצה לתחתונים של הדמות הנשית ובמקרה של Yuu של ערוץ YouTube היפני Yuu GameTV יש רק מכות במשחק.

וידאו

_eo0eneqrQA

ככל שהמשחק מתחיל, החונך אמור לשבת בחדר השינה של תלמידה בשם Hikari Miyamoto, ולכן הדרך לשחק תהיה עבור השחקן לשבת גם כן. אבל Yuu, במקום זאת עמד, במרחק כשלושה מטרים (9.8 מטרים) מהמצלמה של פלייסטיישן.

sl-1

אם בשל עיצוב או תקלה, מערכת זו נותנת לשחקן חווית חוץ-גופייה, ככל שהוא יכול לראות את צללית הצל של המורה. כאשר Yukari נכנס, Yuu הולכת לכיוון המצלמה, אשר מאפשרת לו לנקוט עמדה מאחורי התלמידה.

sl-2

לאחר שהתמקמה כך, כל מה שהוא צריך לעשות זה להמשיך לשחק עד לנקודה שבה Hikari יוצאת מן החדר. עם המסך שדוהה לשחור, תוך כדי פיתול המפרקת, Yuu מסוגל לתפוס הצצה של הלבנים שלה.

sl-3

ככל שהווידאו ממשיך, Yuu מדגים דרכים אחרות לראות את התחתונים של הדמות. על ידי המשך ניצול הפער בין המקום בו המשחק חושב שהוא יושב ופרספקטיבת המצלמה בעצם נותנת לו, הוא מסוגל לגרום גזיר שגיאות במודלים המצולעים על הדמות ועל בגדיה, אשר למעשה מאפשרת לו לטמון את הראש כולו כלפי מעלה לחצאיתה.

sl-4

משתמש פלייסטיישן מציץ לתחתונים במשחק מורה-תלמיד
5 (100%) 1 vote

[ad_2]

היית רוצה לקבל עדכונים בזמן אמת ישירות לפלא שלך? היצטרף עכשיו

האם אהבת את המאמר? האם יש לך שאלות או הצעות? השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם