6 המקומות הכי טובים לדייט בטוקיו

1 300

היית רוצה לקבל עדכונים בזמן אמת ישירות לפלא שלך? היצטרף עכשיו

טוקיו זו עיר גדולה – זוגות רבים בטוקיו חיים במרחקים גדולים מאחד לשני. הם לעיתים נפגשים איפה שנוח להם – במרכזי רכבות כמו שיבויה, שינג’וקו, איקבוקורו. טוקיואים עובדים עד מאוחר והרכבות מפסיקות לעבוד מוקדם יחסית. זה מעשי להיפגש איפה ששניהם יכולים לתפוס רכבת הביתה.

כאשר לזוגות יש יותר זמן כמו שעות אחר הצהריים בימי ראשון הם מייעדים לדייט במקומות הפופולרים הרבים של טוקיו, וזו הרשימה:

1) אודייבה – אי מלאכותי גדול במפרץ טוקיו שנראה כאילו נבנה במיוחד עבור היכרויות. יש לו נוף נהדר של טוקיו. טיילת חוף הים של אודייבה היא אחד מהחזיתות הנגישות לים ביותר בעיר.

אודייבה ארוזה במגוון רחב של מסעדות, קניות, מרכזי משחקים, בתי קולנוע ואטרקציות (כגון גלגל ענק המתנשא לגובה של 115 מטרים) בדיוק סוג הדברים שזוגות טוקיואים אוהבים לעשות בדייט.

אודייבה

2) מינטו מיראי – הנמל הגדול והחדש של יוקוהמה הוא כשעה מטוקיו. האזור מציע שפע של אוכל ובידור. זה גם מקום מצוין לצפייה בקו הרקיע המרשים של יוקוהמה. העיר מלאה תמיד בזוגות שיוצאים לדייט.

מינטו מיראי

3) גינזה הוא אחד מאזורי הקניות היוקרתיים ביותר בעולם. אזור זה ידוי בארכיטקטורה המרשימה שלה ואורות בוהקים. גינזה הוא שכונת קלאסה מלאה במסעדות ובתי קפה ברמות מאוד גבוהות. זה קל לשלם 1,000 ין או יותר לספל קפה כאן.

גינזה

4) אומוטסנדו- אזור קניות יוקרתי המעיד על פופולריות עבור דייטים. שדרת קו עצים רחבה (אומוטסנדו-דורי) שלעיתים קרובות מזכירה את שאנז אליזה בפריז.

אומוטסנדו

5) אביסו – שכונה רגועה המלאה בבתי קפה ומסעדות נעימים. גן אביסו הפופולרי הוא כמו עיר בפני עצמו עם טיילת נעימה, קניות, אוכל ובידור.

אביסו

6) קיצ’יג’וגי – שכונת אוניברסיטה הכוללת קניות, אוכל ובידור. זה הסוג של שכונה שיש לו הכל כל מה שהנך יכול לדמיין אבל מעולם לא נראה צפוף יתר על המידה. בקיץ הזוגות נהנים מאחה”צ בעצלות באזור הפארק הגדול – פארק אינוגשירה.

פארק אינוגשירה

קיצ'יגוגי

6 המקומות הכי טובים לדייט בטוקיו
5 (100%) 4 votes

היית רוצה לקבל עדכונים בזמן אמת ישירות לפלא שלך? היצטרף עכשיו

תגובה
  1. יניב אמר

    טוב להיזכר במקומות האלו, הייתי בכולם חוץ מהנמל שזה כן חדש…

האם אהבת את המאמר? האם יש לך שאלות או הצעות? השאירו תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם